• -
  10 производни линии
 • -
  18 години
 • -
  50 нови дизајни годишно
 • -+
  Продадени се над 6000000 чаши
фабрика-11

За нас

Sichuan Uplus Technology Co., Ltd. е Hi-Tech претпријатие кое се фокусира на производи за живот во домот

Нашите производи главно се разни сублимирани чаши и спортски шишиња со вода.Вклучувајќи: нерѓосувачки челик, пластика, силиконски и стаклени чаши за вода.Имаме повеќе од 18 години искуство во меѓународната трговија и одлична услуга за продажба.

Види повеќе

Категорија на производ

Спортско шише

Спортско шише

Детска ролна

Детска ролна

Прав сублимација Tumbler

Прав сублимација Tumbler

Пластично шише

Пластично шише

Стаклено шише

Стаклено шише

Истакнати производи

Uplus, направи да победиш плус!

Uplus започна да извезува од 2004 година, нашите производи се продадени во повеќе од 100 земји и опслужуваа повеќе од 100.000 клиенти.Постигнете победнички резултати.

Професионални производи
Професионални производи
Професионални сервиси
Професионални сервиси
Професионална услуга по продажбата
Професионална услуга по продажбата
Навремена логистика
Навремена логистика
sjmap